Російські та українські компанії переїжджають до Кіпру, розігріваючи ринок нерухомості

Російські та українські компанії переїжджають до Кіпру, розігріваючи ринок нерухомості
16.04.22
Фірми з Росії та України переводять свої офіси та персонал на Кіпр, що призводить до збільшення попиту на офісну та житлову нерухомість у цій країні. Про це повідомив голова Кіпрської ради з реєстрації нерухомості Марінос Кінейру, яку цитує Tornos News.

Найбільш активними цього року на ринку нерухомості Кіпру є українські покупці. Але росіяни зберігають велику частку продажів. Особливо характерно це для міста Лімасол, де громадяни Росії володіють великими нерухомими активами і демонструють високу ділову активність.

Нагадаємо, що комісар ЄС із внутрішніх справ Ілва Йоханссон закликала Кіпр, Мальту та інші держави анулювати паспорти та дозволи, видані «підсанкціонним» росіянам та білорусам. Неодноразово звучали заклики припинити програму видачі золотих віз за інвестиції.

Експерти EuroProperty зазначають, що наплив російських та українських інвесторів стимулює кіпрський ринок нерухомості, сприяє подальшому зростанню цін на житло та офіси, відкриває тимчасове вікно можливостей для вдалих інвестицій, підвищення їхньої капіталізації та прибутковості.